فروش سنگ در پارک چیتگر

چهارشنبه, 18 دی 1392 12:00

سنگ ابری اصفهان (کریستال لایبید) ((09139934025)) *****

سرگروه : , سنگ ابری اصفهان, سنگ ارزان
سنگ ابری سنگ ابری سنگ ابری
قیمت سنگ ابری - قیمت سنگ کریستال تیشه ای -سنگ لایبید -سنگ لایبید چیست -قیمت سنگ کف - قیمت سنگ نما ارزان - قیمت سنگ تراورتن در اصفهان - قیمت سنگ پله - قیمت سنگ مرمریت - قیمت سنگ تیشه ای - قیمت سنگ کریستال لایبید - سنگ تیشه ای کریستال -سنگ پله تیشه ای -

 

معرفی اجمالی محصول

معادن کریستال در استان اصفهان، در ۵۰ کیلومتری شهر میمه، از توابع شاهین شهر واقع شده است؛ لایبید شهری ست صنعتی که معادن و شرکت های معدنی فراوانی در آن فعالیت می کنند. اکثر معادن این منطقه سنگ هایی با رنگ زمینه آبی تیره و روشن دارند که در بعضی قسمت های آن ها نقوشی به صورت سفید گل پنبه ای یا سفید ابلق وجود دارد. این محصول از لحاظ رنگ، در گروه سنگ های آبی قرار دارد و هاله هایی سفید و مشکی مانند ابر در سطح آن پخش شده که به همین دلیل این نوع کریستال به کریستال ابری نیز معروف است.

فرآوری کریستال لایبید به صورت صیقلی، تیشه ای، بوش همر و سنگ الگویی انجام می شود. در فراوری سنگ به روش تیشه ای از دستگاه های مخصوص تیشه زن استفاده می شود که سطح روی سنگ را با سرعت مناسب خش زده و محصول را به این صورت فرآوری می کند. این محصول برای  از بین بردن لغزندگی سطح  و محیط هایی مانند حیاط مناسب است. کریستال به دلیل قیمت مناسب، سلامت جنسیت و فراوانی در تولید، از جمله پرفروش ترین و پر کاربرد ترین سنگ های کشور می باشد. بیشترین کاربرد این سنگ در دیوارهای ساختمان، قرنیز، زیر کار، کف و پله است. کریستال لایبید ابری تیشه ای از لحاظ استحکام جزء بهترین سنگ های فرآوری شده محسوب می شود.

 مشخصات فنی

نوع مصالح سنگ طبیعی
مدل سنگ کف فرش
دسته 0/40*0/40
جنس چینی
کاربری کف فرش
وزن مخصوص 4.7kg
جذب آب 0/22%
تخلخل 1.3
مقاومت سایشی 0/7%
کیفیت ساب -
کیفیت بسته بندی -
کیفیت برش B
عرض 0/40cm
طول 0/40cm
ضخامت 2cm
کیفیت کلی محصول B
مناسب برای کف فرش بیرونی ساختمان - پارکنیگ سبک -
ویژگی‌ها ضد لغزندگی - مقاومت خوب
مواد پر شده سطح سنگ -
امتیاز به محصول نمره از 10 10/6.5

سنگ کریستال تیشه ای

یکی از عمده فرآوری‌های سنگ کریستال لایبید به صورت تیشه ای است که به آن سنگ کریستال تیشه ای نیز گفته می‌شود. در این نوع فرآوری که تیشه ای نام گذاری می‌شود به دو صورت مورد فرآوری قرار خواهد گرفت . در نوع اول حالتی است که تیشه به صورت دستی بر روی سنگ زده خواهد شد. و از این حالت بیشتر برای سنگ‌های تیشه ای طرح دار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در نوع دوم که تیشه به صورت دستگاهی بوده و سزح سنگ به صورت مساوی مورد برخورد تیشه قرار خواهد گرفت.

قیمت سنگ کریستال تیشه ای

قیمت در این نوع از سنگ ساختمانی به پارامترهای متنوعی وابستگی دارد. اولین پارامتر نوع تیشه می‌باشد . تیشهای که با دستگاه انجام می‌گیرد دارای یک بازه قیمت و تیشه ای نیز خود به دو پارامتر تیشه تو پر و تیشه معمولی وابسته است. پارامترهای تاثیر گذار بعدی نیز ضخامت و ابعاد سنگ مورد نظر می‌باشد که بر روی قیمت سنگ کریستال لایبید ابری تیشه ای تاثیر گذار می‌باشد. جهت دریافت قیمت در ساسر ایران با ما در تماس باشید . تهران اصفهان نجف آباد
 

ISFAHANSTON.IR : سنگ ابری کریستال اصفهان

 

 

 

 

 

خواندن 30412 دفعه بروزرساني شده در جمعه, 11 بهمن 1398 15:02

در قسمت زير پيام خود را بگذاريد

از پر شدن تمامي موارد الزامي ستاره‌دار (*) اطمينان حاصل کنيد. کد HTML مجاز نيست.

ISFAHANSTON.IR: ((09139934025))scopsang.ir